Bożena Pawlikowska

Trener, wykładowca, a przede wszystkim praktyk. Prowadzi szkolenia dla Jednostek Samorządu Terytorialnego, Narodowego Centrum Kultury, Ośrodka Rozwoju Edukacji oraz wielu firm i instytucji. W latach 2006-2013 kolejno Kierownik Regionu, Dyrektor Regionu i Wiceprezes w CE Lingua Sp z o.o. z siedzibą w Krakowie. Obecnie prowadzi własną firmę szkoleniową. Ma wieloletnie, poparte sukcesami doświadczenie w budowaniu i zarządzaniu zespołami sprzedaży, przygotowywaniu ofert handlowych, budowaniu kampanii reklamowych, negocjacjach. Absolwentka Studiów Podyplomowych z zakresu Zarządzania MŚP oraz Szkoły Trenerów Wszechnicy Uniwersytetu Jagiellońskiego. Specjalizuje się w prowadzeniu szkoleń sprzedażowych, menedżerskich oraz związanych z kontrolą zarządczą. Doświadczenie ponad 2500 godzin szkoleniowych.