Rekrutacja do Opolskich Grantów Kuratoryjnych

Szanowni Państwo,
Dyrektorzy, Nauczyciele, Pedagodzy,

rozpoczynamy nabór na  kursy doskonalące dla nauczycieli z terenu województwa opolskiego w ramach Grantów Edukacyjnych Opolskiego Kuratora Oświaty. Zapraszamy serdecznie do udziału w BEZPŁATNYCH szkoleniach, organizowanych na terenie województwa opolskiego (warsztaty odbywają się w Izbie Rzemieślniczej w Opolu).

Poniżej znajdą Państwo tematy bezpłatnych szkoleń (terminy oraz miejsca ich realizacji będą na bieżąco aktualizowane). Informujemy, że każda grupa szkoleniowa może liczyć tylko 15 osób, w związku z tym, o zakwalifikowaniu na szkolenie będzie decydować kolejność zgłoszeń.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt telefoniczny  – numer kontaktowy: 795 971 004

Karta zgłoszeniowa

Tylko poprawnie wypełniona karta zgłoszenia upoważnia do wzięcia udziału w szkoleniu. Brak własnoręcznego podpisu unieważnia zgłoszenie.Uzupełnione karty zgłoszeniowe należy dostarczyć mailem (skan) oraz przesłać pocztą tradycyjną na adres firmy (w związku ze Specyfikacją wymagane są oryginały dokumentów).

WARUNKI REZYGNACJI