SZKOLENIA

TSR – Twoja Strefa Rozwoju to firma działająca na rynku od maja 2012r.  Naszym celem jest praca z Klientem w jego konkretnym środowisku pracy, w oparciu o realia „tu i teraz”, na podstawie jego doświadczeń. Szkolenia, doradztwo, a także usługi świadczone przez naszą firmę to wynik gruntownej analizy, pogłębionej wcześniejszą diagnozą potrzeb Twojej organizacji.

Czy Ty również należysz do grona uświadomionych pracodawców?

Szkolenia organizowane przez TSR

Nasze metody pracy  to między innymi :

1.     ćwiczenia i gry grupowe
  2.     studium przypadku adekwatne do danego szkolenia
  3.     dyskusje, debaty
  4.     symulacje sytuacji zawodowych, scenki
  5.     kilkuetapowe ćwiczenia oraz warsztaty  grupowe
  6.     techniki twórczego myślenia (np. burza mózgów, technika skojarzeń)
  7.     praca z arkuszami roboczymi: kwestionariusze, testy, ankiety diagnostyczne

O jakości usług szkoleniowych najlepiej  świadczą  liczne rekomendacje wystawione przez firmy  oraz instytucje. (referencje znajdziecie Państwo w zakładce Referencje). Otrzymaliśmy znak jakości Małopolskich Standardów Usług Edukacyjno-Szkoleniowych oraz wyróżnienie Dobrego Pracodawcy 2015.

logo cmykwww_1090x521_1_kcttya

Nie czekaj- skontaktuj się z nami już dziś!

Nasza Placówka Doskonalenia Nauczycieli otrzymała akredytację!